Niesamowity pojedynek narodowej reprezentacji Czech - porażka polskiego zespołu narodowego w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Niesamowity pojedynek narodowej reprezentacji Czech - porażka polskiego zespołu narodowego w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska narodowej drużyny Polski z reprezentacją narodową Czech na otwarcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu nie były zbyt udane. Nasi zawodnicy rzecz jasna zdołali awansować do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest konieczna zmiana na pozycji trenera. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego pierwszym ważnym oponentem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zwyciężyć.

Humory w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Kadra Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Piłkarze narodowej kadry Czech prezentowali się znacznie lepiej od polskich piłkarzy od samego początku spotkania i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Polska kadra narodowa wyglądała nieco lepiej w drugiej odsłonie spotkania, jednak to czescy piłkarze zdobyli bramkę numer trzy. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Gracze zespołu Polski zdołali strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Należy zaznaczyć, że ten mecz w wykonaniu polskiej narodowej kadry był fatalny. Trener z Portugalii Santos z pewnością nie tak debiut w zespole narodowym Polski. Narodowa kadra Polska w drugim starciu zmagań eliminacyjnych mierzyć się będzie z drużyną Albanii. W tym spotkaniu nasza kadra musi wygrać.