Gracze selekcjonera Kaspera Hjulamnda zwyciężyli kadrę narodową Czech i zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów!

Gracze selekcjonera Kaspera Hjulamnda zwyciężyli kadrę narodową Czech i zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów!

Duńscy zawodnicy nie mają w planach ani przez moment przestać wygrywać. Dla duńskich graczy odbywające się w tym roku europejskie mistrzostwa się zaczęły niezbyt dobrze i wydawać się mogło, że niesamowicie szybko wyeliminowani zostaną z rozgrywek. Po 2 niesamowicie ciężkich pojedynkach przyszedł czas na mecz z rosyjską kadrą narodową, które zagwarantowało Duńczykom kwalifikację do 1/8 finału. Od tego meczu wystartował marsz zawodników drużyny Danii po ponowne sensacyjne rozstrzygnięcia. Czeska drużyna narodowa, która także prześwietnie sobie poczynała na tych mistrzostwach była rywalem drużyny narodowej Danii w starciu 1/4 finału. Korzystnie jest przyznać to, iż to było emocjonujące spotkanie i obie drużyny zagrały na dobrym poziomie. Tylko jedna drużyna reprezentacja awansować mogła do półfinału i w tym pojedynku nieco skuteczniejsza okazała się duńska narodowa drużyna. Piłkarze duńskiej narodowej drużyny odnieśli zwycięstwo rezultatem dwa do jednego i sobie zagwarantowali promocję do czołowej czwórki. W spotkaniu półfinałowym zmagać się będą z kadrą Anglii, która fenomenalnie sobie dała radę z kadrą Ukrainy, gromiąc ją rezultatem cztery do zera.